|
Segment przy deptaku OPIS REZERWACJA Opis obiektu
Jest to segment w zabudowie szeregowej. Pokoje znajdują się na 2 poziomach. Na dole jest pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Dodatkowe WC.
Na górze duży salon/ok 40 m.kw, 3 sypialnie, kuchnia i łazienka. Z salonu wyjście na balkon.
Odległość do naszej restauracji 50m. Restauracja Barbarossa ul. Zdrojowa 16 Pozostałe Ilość osób 1-15 Liczba pokoi 5 Powierzchnia 125 m2 Ilość łóżek podwójnych 5 Ilość łóżek pojedynczych 4 Telewizor tak/satelita Stały dostęp do internetu nie Balkon / Weranda tak Łóżeczko dziecięce tak/należy zamówić 25zł Piętro 0-1 Ilość pięter w kamienicy 1 Kuchnia Lodówka tak x2 Kuchenka tak x2 Mikrofalówka tak x2 Łazienka Kabina prysznicowa tak Wanna tak Pralka tak Cennik Cena jest stała niezależnie od ilości osób.
420zł/całość.
Wynajęcie domu na 1 dobę jest również możliwe - cena 550zł.
Doba hotelowa kończy się w dniu wyjazdu o godz. 11.00.
Na miejscu doliczymy opłatę klimatyczną 2,5zł/osoba/doba
Cena za pobyt pieska/kotka 30zł/cały pobyt
Dane do przelewu zaliczki
Apartamenty Carmen ul. Zdrojowa 19b
59-850 Świeradów-Zdrój
59 1540 1157 2075 6613 0415 0001 Sposób odbioru kluczy Uprzejmie prosimy o tel na 30 min przed dojechaniem do Świeradowa-Zdroju na nr 506 114 235.
Podstawowe odległości Centrum 0 m Dom zdrojowy 250 m Galeria
![]() ![]() ![]() ![]()
Dodatkowe usługi Wycieczki. Restauracja. Dysponujemy 98 miejscami noclegowymi i restauracją. Organizujemy różnego rodzaju imprezy, WESELA, nocleg i wyżywienie dużych grup dzieci i dorosłych. RESTAURACJA BARBAROSSA UL. ZDROJOWA 16. Dodatkowe informacje Duży salon z 2 dużymi kanapami, a także duży rozkładany stół umożliwia spotkania do 14 osób. W kuchni wszelkie potrzebne szkło i naczynia.
Lokalizacja |
Carmen - pokoje do wynajęcia - 25zł/osoba
POKOJE 25ZŁ/OSOBA, STUDIO LUCYNA 30ZŁ, MIESZKANIA BAJKA 35ZŁ, APARTAMENTY BAJKA 40ZŁ/OSOBA